Prijsvragen & Selecties

2018
Incheon Innerport
Inceon [KR] – 1e prijs, INHA University Industry-Academy Collaboration Team
MARK Leidsche Rijn Utrecht [NL] – winnend consortium met vastgoedontwikkelaar Stadswaarde, Koopmans Bouwgroep (TBI) en J.P. van Eesteren (TBI) en architecten Architekten Cie. (Branimir Medic, lead architect), Geurst & Schulze en Karres & Brands
Longgang riverfront Shenzhen [CN] – 1e prijs, team met China Urban Planning and Design Institute (CAUPD)
Cruise Port City Qingdao [CN] – 1e prijs

2017
Emergence Strasbourg [FR] - 1e prijs in team met CTE ingénierie, Solares Bauen en Economie 2 
Sewoon District #4 Seoul [KR] – 1e prijs
Jurong Lake District Singapore [SG] – 1e prijs in team met SAA Architects, Arup, S333 and Lekker
Stadtraumkonzept HGZZ Zurich [CH] – 1e prijs studie
Blok 1 Marktkwartier Amsterdam [NL] – 1e prijs selectie

2016
The Student Hotel Delft [NL] – 1e prijs
Fischbeker Reethen Hamburg [DE] – 1e prijs  in samenwerking met Kunst + Herbert, Hamburg
Punt de Sniep Diemen [NL] – 1e prijs in team met ABC Planontwikkeling en Westplan Investors
Vlaardingen Westwijk [NL] – 1e prijs in team met Synchroon
Alte Werft Korneuburg [AT] – 1e prijs  als team lead in samenwerking met Baumschlager Hutter en YEWO LANDSCAPES
Zhangjiang Science and Technology City Shanghai [CN] – 1e prijs met Gerkan, Marg and Partners (gmp) en in samenwerking met Ramboll Studio Dreiseitl
Bagualing Urban Regeneration Masterplan Shenzhen [CN] – 1e prijs in samenwerking met Zhubo Design Group
Bao’an G107 Shenzhen [CN] – 3e prijs in samenwerking met Lay-Out Shenzhen
Valley of Life International Istanbul [TR] – eervolle vermelding in samenwerking met Aboutblank

2015
Rinkkaai Ghent [BE] – 1e prijs in samenwerking met evr-Architecten en Omgeving
Vasilievsky Island St Petersburg [RU] – 1e prijs in samenwerking met ORANGE Architects
Kakumäe Harbour Tallinn [EE] – 1e prijs
OlympiaCity Hamburg [DE] – selectie in samenwerking met gmp, Arup, Vogt, WES, Kunst+Herbert, ARGUS, Drees&Sommer
Elbbrücken Quartier Hamburg [DE] – 3e prijs
VRT broadcast centre Brussels [BE] – finalist in samenwerking met OFFICE Kersten Geers David Van Severen
Riverside Areal Zuchwil [CH] – 1e prijs
Cruquiuseiland Amsterdam [NL] – selectie
Regeneration Kanaalcentrum Utrecht [NL] – selectie in samenwerking met Jurgen Bey
Zuidas Ensemble Amsterdam [NL] - selectie
JinShan Waterfront Shanghai [CN] – finalist
Progetto Flaminio Rome [IT] – finalist
Parkstadt Süd Cologne [DE] – finalist in samenwerking met Atelier Dreiseitl
Sagenmatt Areal Ebikon [CH] – 2e prijs
Pole Gare Lausanne [CH] - finalist 2e ronde
Gleisdreieck Berlin [CH] - finalist
Satory Versailles Saclay [FR] finalist
Campus Agro Saclay [FR] – finalist 2 ronde
Concorde Genève [CH] - finalist

2014
Frankfurt Riedberg Frankfurt [DE] – 1e prijs
Nanchang Riverbank [CN] - selectie
TOD Masterplan Guangdong [CN] – selectie
City Gardens Tyumen [RU] – 1e prijs
Grande Stade Evry [FR] – 2e prijs
VRT Brussels [BE] - selectie
Toren Striga 1 Antwerpen [BE] - 1st prijs
RER E station Nanterre [FR] – 1st prijs
Science City Garching München [DE] – gedeelde 1e prijs
Bao’an Waterfront Shenzhen [CN] – 2e prijs
Eteläpuisto Park Tampere [FI] – gedeelde 1e prijs
Food Center Amsterdam [NL] - selectie
Morges Gare Sud Morges [FR] – 2e prijs
International Financial Centre (IFC) Moscow [RU] - finalist 
Tampere travel and service center Tampere (FI) – finalist
 
2013
Masterplan Zarechye Moscow Regio [RU] – 1e prijs
Masterplan Antuo Hill Museum Park Shenzhen [CN] – 4e prijs
Masterplan Jinan Carcity Beijing [CN] – selectie
Masterplan Sunggang Qingshuihe subunit 15 Shenzhen [CN] - selectie
 
2012
OZ Nature Urbaine Montpellier [FR] – 1e prijs
Building Tirana’s Green Future: Tirana Northern Boulevard and River Project Tirana [AL] – Innovatieprijs
Qingdao Advertisement & Culture Industry Park, Qingdao [CN] - 1e prijs
Happy to Work! Shanghai [CN] - 1e prijs
PSD Tête GVA Genéve [CH] – in samenwerking met Schweingruber Zulauf, EBP, HKD géomatique, i consulting -  1e prijs
Lentillières Nord Crissier Lausanne [CH] – 2e prijs
Areal Bahnhof Süd Aarau [CH] –  in samenwerking met Ernst Basler + Partner - 1e prijs

2011
FredericiaC Fredericia [DK] – in samenwerking met Ramboll en Fakton Rotterdam - 1e prijs
Creative Gateway Shenzhen [CN] - 1e prijs
Torfeld Süd Aarau [CH] - in samenwerking met Schweingruber Zulauf - 1e prijs
Belval Square Mile Esch-sur-Alzette [LU] – in samenwerking met TOPOTEK 1 Berlijn en Fakton Berlijn - 1e prijs
Saint Jean Belcier Bordeaux [FR] - 2e prijs

2010
NEO Brussel [BE] – in samenwerking met Arup Amsterdam en Fakton Rotterdam – 1e prijs
Keqiao Urban Ballet Shaoxing [CN] - 1e prijs
Wetenschapspark en woningbouw op terrain voormalige Scharnhorstkazerne Osnabrück [DE] – in samenwerking met UC studio Berlijn - 1e prijs
Bahia de Pasaia San Sebastian [ES] – in samenwerking met ECOFYS, LKS engineering en Ángel de la Hoz - 1e prijs
Kantoorgebouw Ile de la Jatte Neuilly-sur-Seine [FR] – in samenwerking met Ateliers 115 Paris - 1e prijs
Vakantie en conferentie resort Changgou [CN] – 1e prijs
Universiteitscampus Yingkou [CN] – 1e prijs

2009
IAK kantoorgebouw Luxemburg [LU] – in samenwerking met Arlette Schneiders Architectes Luxemburg - 1e prijs
Think K Killesberg Stuttgart [DE] – in samenwerking met Fürst Developments Salzburg, David Chipperfield Architects Berlijn/Londen en Baumschlager Eberle Lochau/Vorarlberg - 1e prijs
Creative Campus Beijing [CN] – 3e prijs
Zeilacademie Lelystad [NL] – 1e prijs
P&R Hooggelegen Utrecht [NL] – in samenwerking met JHK architecten Utrecht - 1e prijs
South of Olympic Park Beijing [CN] – in samenwerking met Beijing Institute for Architectural Design (BIAD) - 1e prijs
Talentencampus/Sibeliuspark Oss [NL]1e prijs

2008
Park Zandweerd Deventer [NL] – 1e prijs
Olympic Legacy Framework Londen [UK] – in samenwerking met Allies & Morrison Architects en AECOM Design & Planning (voorheen EDAW) Londen - 1e prijs
Conversie Entrepot Site Renens [CH] – 1e prijs
Create Campus Singapore [SN] – 2e prijs
Kloverparken Copenhagen [DK] – in samenwerking met Cobe Copenhagen - 2e prijs
Defensieeiland Woerden [NL] – in samenwerking met KOW en Braaksma & Roos Den Haag - 1e prijs
Entrepot Renens [CH] - 1e prijs

2007
Trinity Shenyang [CN] – 1e prijs
Ilot V2C Boulogne duurzaam kantoorgebouw Paris [FR] - 1e prijs
Canning Town Londen [UK] – in samenwerking met Mc Creanor Lavington Rotterdam - 1e prijs
Barking Riverside Londen [UK] – in samenwerking met Mc Creanor Lavington Rotterdam - 1e prijs
Glacispark Neu-Ulm [NL] – 1e prijs
Irish Glassbottle Site Dublin [IE] – 1e prijs
Noordelijke Havenhoofd en Norfolkterrain Scheveningen [NL] - 2e prijs
Nordhavn Arhus [DK] – in samenwerking met CREO Arkitekter – 2e prijs
Blaak 31 Rotterdam [NL] - 1e prijs
Kavel B Eenhoorn Amsterdam [NL] - 1e prijs

2006
Kantoorgebouw Sandtorpark Hamburg [DE] – KCAP/ASTOC - 2e prijs
Westfalenhütte Dortmund [DE] – KCAP/ASTOC – eervolle vermelding
Belgrade Inner Ringroad Belgrade [SVN] – eervolle vermelding
Crumlin Road Goal Belfast [UK] – in samenwerking met McCreanor Lavington – 3e prijs
Pre Wonen Velserbroek [NL] – 1e prijs
Transferium Uithof Utrecht [NL] – 1e prijs
Limburg Hoofdkantoor CBS Heerlen/Sittard-Geleen [NL] – 2e prijs

2005
Masterplan vliegveld Aspern Vienna [AT] – KCAP/ASTOC in samenwerking met ARGUS en TOPOTEK Berlijn - 2e prijs
Romarin appartementen Lille [FR] - 2e prijs
Kantoor Zalmhaven Rotterdam [NL] – 1e prijs

2004
Zukunft Killesberg – herstructurering beursareaal Stuttgart [DE]– KCAP/ASTOC in samenwerking met RMP Bonn - 2e prijs
BND-Neubau Berlijn [DE]KCAP/ASTOC in samenwerking met ASP Architekten Hannover en AS&P Albert Speer & Partner Frankfurt – 4e prijs
Olympic Badminton Arena Beijing [CN] - 2e prijs
Eastern Harbour Helsinki [FI] – 2e prijs
Science City ETH Zürich [CH] – 1e prijs
Overvecht centrum Utrecht [NL] – 1e prijs

2003
Europallee / ‚Stadtraum HB‘ Zürich [CH] – 1e prijs
Footbalstadion Salzburg [AT] - KCAP/ASTOC in samenwerking met Helmut Reitter Architekt Innsbruck – aankoop
Walenburghof Rotterdam [NL] – 1e prijs

2002
Postareaal Salzburg [AT] – KCAP/ASTOC in samenwerking met Helmut Reitter Architekt Innsbruck – 2e prijs

2001
Noordelijke ‘Havenhoofd’ Scheveningen [NL] – 1e prijs
Waterland Masterplan Beijing [CN] - 1e prijs

2000
Maaskwadrant woningbouw Hoogvliet [NL] - 1e prijs
Wetenschapspark Arenberg Leuven [BE] - 1e prijs
Witte Keizer Rotterdam [NL] – 1e prijs
Nolensplein Venlo [NL] – 1e prijs

1999
HafenCity Hamburg [DE] – KCAP/ASTOC in samenwerking met hamburgplan - 1e prijs

1998
Tivoli footbalstadion Innsbruck [AT] – KCAP/ASTOC in samenwerking met Helmut Reitter Architekt Innsbruck en Martin Weiskopf – 3e prijs
Osterholzer Feldmark Bremen [DE] – KCAP/ASTOC in samenwerking met Juurlink[+]Geluk Rotterdam – 2e prijs

1997
Oostelijke Handelskade Urban Ensemble Amsterdam [NL] – 1e prijs

1996
Winkelcentrum Zoetermeer-Oost [NL] - 1e prijs
Hypobank Klagenfurt [DE] – KCAP/ASTOC - 3e prijs

1994
Holzhafen kantoorgebouw Hamburg [DE] – KCAP/ASTOC - 1e prijs
Siemensquartier Berlin Spandau [DE] - KCAP/ASTOC - 1e prijs

1992
IBA-Emscherpark, Neue Evinger Mitte Dortmund [DE] - KCAP/ASTOC - 1e prijs
IBA-Emscherpark, Straße der Industriekultur Oberhausen [DE] – KCAP/ASTOC - 3e prijs
Nördliches Derendorf Düsseldorf [DE] – KCAP/ASTOC - aankoop

1991
Binnenstadconcept Chemnitz [DE] - KCAP/ASTOC in samenwerking met Jo Coenen - 2e prijs
Brug Duisburg [DE] – KCAP/ASTOC in samenwerking met Chiel van der Stelt - 1e prijs

1990
Buda Nova Teleport Budapest [HU] – KCAP/ASTOC in samenwerking met West 8 Rotterdam - aankoop
Expo 95 Vienna [AT] and Budapest [HU] – KCAP/ASTOC in samenwerking met Helmut Reitter Architekt Innsbruck en Artecta Keulen - 3e prijs